Infuzja tlenowa – odmładzanie skóry

Home / Zabiegi / Kosmetologia / Infuzja tlenowa – odmładzanie skóry
Co to jest infuzja tlenowa?
Infuzja tlenowa to metoda nowa i bardzo atrakcyjna dla każdego, kto myśli o odmłodzeniu skóry. Jest to jednocześnie metoda nieinwazyjna – skuteczna, ale jednocześnie bezpieczna. Daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.
Z zabiegu mogą skorzystać osoby młode – działamy wówczas prewencyjnie, zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, a także dojrzałe – wówczas redukujemy niekorzystne efekty upływu czasu. W obu przypadkach poprawiamy kondycję skóry, poprawiamy jej napięcie i nawilżenie.
Zalecenia
Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny. Nie ma żadnych przeciwskazań do zabiegu poza ewentualną alergią na któryś ze składników preparatu.
Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii. Żeby uzyskać większy efekt zaleca się powtórzenie 6 zabiegów w odstępach co 7-10 dni. Dla podtrzymania efektu można powtórzyć serię po 6 miesiącach.
Infuzja tlenowa Poznań, Plac Wolności 9 – zapraszamy!

Infuzja tlenowa to fantastyczny zabieg dla osób, które liczą na natychmiastowe efekty! To doskonała propozycja dla Pań, które wybierają się na bankiet lub inne ważne wydarzenie, podczas którego pragną wyglądać pięknie i chcą zachwycić wszystkich świetlistą cerą.

Induzja tlenowa wykonywana jest za pomocą czystego, sprężonego tlenu, za pomocą którego w głąb skóry wtłaczane są różne substancje aktywne, dobierane według indywidualnych potrzeb klientki.

Jak wygląda zabieg? Jakie są przeciwwskazania?

Infuzja tlenowa to zabieg całkowicie bezpieczny. Wprowadzane pod ciśnieniem do warstwy podskórnej składniki aktywne, nie uszkadzają naskórka. Jednym przeciwwskazaniem do zabiegu może być alergia na składnik preparatu. Zabieg jest bezbolesny. Trwa mniej więcej 75-90 minut. Wizyta rozpoczyna się od obejrzenia skóry pacjentki i wywiadu związanego z cerą. Na podstawie zebranych informacji personel wybiera składniki aktywne, które najlepiej spełnią potrzeby skóry. Następnie rozpoczyna się zabieg. Osoba, która go przeprowadza przykłada na odległość około 1 milimetra od skóry pacjentki aplikator, który wprowadza w głąb skóry składniki aktywne wybrane zgodnie z potrzebami skóry. Wtłaczanie preparatu odbywa się za pośrednictwem czystego hiperbarycznego tlenu.

Jakie są odczucia klientki podczas zabiegu? Cała procedura jest zupełnie bezbolesna. Sprężony tlen działa na skórę niczym delikatny, relaksujący masaż. To doskonała alternatywa dla mezoterapii bądź zastrzyków z botoksu. Infuzja tlenowa to zabieg, który wykonywany jest w poznańskim gabinecie Renovital z niezwykłą starannością. Klientka może mieć pewność, że po zabiegu jej twarz będzie wyglądała młodziej, skóra będzie jaśniejsza, wygładzona i dotleniona, przebarwienia zostaną rozjaśnione, a owal twarzy poprawiony. Zabieg gwarantuje również głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, poprawę struktury, napięcia oraz elastyczności skóry oraz przyśpieszenie procesu gojenia ran.

Infuzja tlenowa wykonywana w gabinecie Renovital w Poznaniu wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną! Skorzystaj z tego nowoczesnego i skutecznego zabiegu i przekonaj się, jak pozytywny wpływ ma on na Twoją twarz! To zabieg idealny przed ważną uroczystością – sprawi, że Twoja cera będzie wyglądać pięknie i świetliście. Wykonywany regularnie, znacząco wpływa na kondycję skóry twarzy. Zapoznaj się z pełną oferta oraz cennikiem, a następnie umów się na wizytę. Wyglądaj pięknie i czuj się dobrze we własnej skórze!

Efekty infuzji tlenowej

  • młody wygląd
  • rozjaśniona i zdrowa skóra
  • wygładzenie okolic oczu
  • rozjaśnienie przebarwień
  • zwiększenie metabolizmu komórkowego
  • dotlenienie skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
  • przyspieszenie procesów gojenia
Infuzja Tlenowa - Cennik zabiegów odmładzających
OKOLICE1 ZABIEG3 ZABIEGI
Twarz250680
Twarz + szyja300830
Twarz + szyja + dekolt350980