Lipoliza iniekcyjna

Home / Zabiegi / Medycyna estetyczna / Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna – kto może skorzystać z zabiegu?
Lipoliza iniekcyjna dedykowana jest osobom, które chcą wymodelować sylwetkę i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z konkretnych obszarów. Podczas zabiegu wprowadzamy pod skórę L-karnitynę lub fosfatydylocholinę, które rozkładają tkankę tłuszczową. W miejscu podania preparatu w tkance podskórnej powstaje lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. Opuchnięte komórki tłuszczowe pękają, w następstwie tłuszcze transportowane są do krwi i dalej do wątroby, w której są rozkładane.

Bezpieczeństwo i szybkie efekty

Zdarza się, że dla pożądanego efektu wystarczy już 1 zabieg. Zazwyczaj zaleca się jednak wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie 3-6 tygodni. Lipoliza iniekcyjna jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem i bardzo efektywnym.

Sam zabieg jest bezbolesny, jednak po zabiegu może wystąpić chwilowa bolesność, którą można redukować środkami przeciwbólowymi. Obrzęk może utrzymywać się przez 1-2 tygodnie po zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna Poznań, Plac Wolności 9 – zapraszamy!

Wskazania

  • cellulit
  • nadmiar tkanki tłuszczowej
  • chęć wymodelowania sylwetki
  • chęć wymodelowania owalu twarzy

Wszystkie pragniemy wyglądać szczupło i chcemy cieszyć się zgrabną sylwetką jak najdłużej. Niestety, czasami mimo zdrowej, zbilansowanej diety oraz regularnego uprawiania sportu, nie uzyskujemy efektów, o jakich marzymy. Tkanka tłuszczowa często gromadzi się w obszarach, które nie są wrażliwe na nasze wysiłki.

Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Czy istnieją skuteczne sposoby, które gwarantują pozbycie się niechcianej oponki? Pomocna okaże się lipoliza iniekcyjna, która wykonywana jest w naszym gabinecie Poznaniu.

Na czym polega zabieg i jakie są wskazania?

Lipoliza iniekcyjna dedykowana jest osobom, które pragną odmienić swoją sylwetkę – wymodelować ją i usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z konkretnego obszaru ciała. Jeżeli masz wrażenie, że mimo trudów związanych z dietą i ćwiczeniami, Twoje ciało wciąż nie wygląda tak jak sobie tego życzysz, postaw na lipolizę iniekcyjną! Efekty widoczną są już po jednym zabiegu! W zależności od ilości tkanki tłuszczowej, zabieg powinien być powtórzony bądź nie. Czasami jedna lipoliza iniekcyjna jest w pełni wystarczająca. Jeżeli chcemy się pozbyć znacznej ilości tkanki tłuszczowej warto wykonać serię 3 zabiegów w odstępie około 3 do 6 tygodni.

Zastanawiasz się, czy zabieg jest bezpieczny? Jak najbardziej! Lipoliza iniekcyjna nie tylko gwarantuje doskonałe efekty ale również pełne bezpieczeństwo. Wskazania do zabiegu to uciążliwy cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, chęć wymodelowania sylwetki oraz owalu twarzy. W trakcie zabiegu pod skórę wprowadzana jest specjalna mieszkanka L-karnityny lub fosfatydylocholiny, które powodują rozkładanie tłuszczu. Wywołują one stan zapalny tkanki tłuszczowej, a opuchnięte komórki tłuszczowe pękają i są transportowane do krwi i wątroby, w której są rozkładane.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Pacjentka umawia się na konsultację, na której personel przeprowadza wywiad dotyczący ewentualnych chorób oraz alergii. Przed samym zabiegiem oznaczane są miejsca, z których będzie usuwany nadmiar tkanki tłuszczowej. Następnie nałożona zostaje maść ze środkiem znieczulającym. Podczas zabiegu używane są cienkie igły, dzięki czemu lipoliza iniekcyjna jest dobrze tolerowana przez pacjentów. Zdezynfekowana skóra zostaje ostrzyknięta preparatem. Po zabiegu zazwyczaj pojawia się chwilowa bolesność, zaczerwienienie, niewielkie krwiaki oraz swędzenie. Za ten stan odpowiada rozpad komórek tłuszczowych. To normalnie zjawisko, które nie powinno wywoływać w pacjentce niepokoju. Jeżeli dolegliwości będą uciążliwe można je redukować środkami przeciwbólowymi. Obrzęk może się utrzymywać przez tydzień lub dwa tygodnie po zabiegu.

Poważnie rozważasz zabieg? Chcesz pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej? Lipoliza iniekcyjna wykonywana w naszym gabinecie w Poznaniu jest bardzo skuteczna, a jej cena niezwykle atrakcyjna! Jeżeli masz dość ćwiczeń, które nie przynoszą efektów oraz diety, która nie wpływa korzystnie na wielkość Twojej oponki, rozważ zabieg! Wykonany przez specjalistów jest w pełni bezpieczny dla organizmu, a efekty są natychmiastowe! To świetna propozycja również dla osób, które chcą w krótkim czasie wymodelować swoją sylwetkę lub pozbyć się drugiego podbródka. Zastanawiasz się, jaki jest koszt zabiegu? Sprawdź cennik umieszczony na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się z pełną ofertą, a następnie umów na bezpłatną konsultację! Poczuj się dobrze we własnym ciele!

Lipoliza Iniekcyjna - Cennik
OKOLICA1 ZABIEG3 ZABIEGI
Podbródek250650
Ramiona350950
Brzuch3501000
Boczki ( Lovehandless)4001100
Pośladki4501250
Uda ( wewnętrzna lub zewnętrzna strona)4001100
Okolice kolan350950
Okolice pach300800
Kark300800