Osocze bogatopłytkowe

Home / Zabiegi / Medycyna estetyczna / Osocze bogatopłytkowe

Jak osocze bogatopłytkowe wpływa na skórę?

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytowego są skuteczne i całkowicie bezpieczne. Osocze bogatopłytkowe uzyskujemy z własnej krwi pacjenta pobranej tuż przed zabiegiem. Krew jest źródłem czynników wzrostu stymulującym komórki macierzyste do regeneracji. Zawarte w osoczu bogatopłytkowym autologiczne płytki krwi pobudzają procesy odbudowy komórek skóry, stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu skóra odzyskuje swój blask!

Jak wygląda zabieg?
 1. Pobraną krew umieszcza się w certyfikowanej próbówce, w której znajduje się żel separujący oraz koagulant.
 2. Następnie fiolkę umieszcza się w wirówce i poddaje pięciominutowemu wirowaniu, którego efektem jest rozdzielenie krwi na erytrocyty, koncentrat bogatopłytkowy i osocze.
 3. Uzyskane w ten sposób osocze wstrzykujemy śródskórnie, podobnie jak w zabiegu mezoterapii cienkoigłowej.

Wskazania do zabiegu

 • starzenie skóry, zmarszczki
 • wiotkość skóry
 • blizny potrądzikowe
 • łysienie i nadmierne wypadanie włosów

Przeciwwskazania

 • ciąża i laktacja
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby układowe krwi
 • nowotwory złośliwe

Osocze bogatopłytkowe – Dodatkowa pielęgnacja pozabiegowa – DOBRA OPCJA!

Podczas zabiegu można przygotować indywidualnie dla każdego pacjenta Autologic Cream poprzez dodanie do specjalnej bazy osocza bogatopłytkowego pozyskanego z własnej krwi pacjenta.

Stosowanie kremu sprawia, że skóra staje się jędrna, doskonale odżywiona, elastyczna i promienna. Zmarszczki ulegają zmniejszeniu, a skóra nabiera zdrowego, świeżego koloru.

Krem Autologic stosowany przez pacjenta w domu pozwala zwiększyć skuteczność terapii, skrócić czas rekonwalescencji po zabiegu i przedłużyć czas utrzymywania się efektów.

Baza Autologic Cream jest kombinacją aktywnych składników:

 • Mangol Si oraz SYN-COLL roślinne komórki macierzyste przywracają funkcje i zdolności komórek macierzystych skóry do proliferacji i różnicowania się oraz chronią je przed stresem i szkodliwym działaniem czynników środowiska. Dzięki temu skóra lepiej się regeneruje i goi, jest mniej wrażliwa i wolniej się starzeje.
 • HyaCare Filler CL poprawia nawilżenie skóry, wypełnia i wygładza zmarszczki.
 • Collasol M (rozpuszczalny kolagen morski) zatrzymuje oraz wiąże wilgoć, dzięki czemu skóra jest bardziej napięta i elastyczna.

Autologic Cream w cenie promocyjnej 350 zł do zabiegu osocza bogatopłytkowego.

Osocze bogatopłytkowe Poznań, Plac Wolności 9 – zapraszamy!

Pragniesz odmłodzić swój wygląd? Zależy Ci na pięknej, nieskazitelnej cerze bez zmarszczek i innych niedoskonałości? We współczesnych czasach wygląd jest bardzo istotny. To jak się prezentujemy jest naszą wizytówką. Warto zadbać nie tylko o zgrabną sylwetkę i eleganckie stroje, ale także o skórę naszej twarzy. Co zrobić, by wyglądać młodo? Na szczęście współczesna medycyna estetyczna nieustannie się rozwija i znajduje nowe ciekawe technologie oraz zabiegi, które pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji. Ciekawym sposobem na zatrzymanie czasu jest modny obecnie lifting wampirzy, który dostępny jest w ofercie Renovital – znanej i renomowanej klinki z Poznania.

Osocze bogatopłytkowe w Renovital

Na czym polega ten innowacyjny zabieg regeneracyjny? Klientce wystrzykuje się osocze bogatopłytkowe z jej własnej krwi, w celu wypełnienia zmarszczek. To propozycja dla kobiet, którym zależy na naturalnym wyglądzie. Panie, które obawiają się botoksu lub operacji plastycznej będą zachwycone efektami terapii osoczem bogatopłytkowym! Ten niezwykły zabieg pomaga usunąć zmarszczki bez użycia skalpela i sprawia, że twarz nabiera młodzieńczego blasku!

Terapia osoczem bogatopłytkowym – dla kogo?

Ten niechirurgiczny zabieg jest ostatnio niezwykle popularny także wśród gwiazd.  Nic w tym dziwnego – lista korzyści, które wynikają z jego zastosowania jest ogromna. Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który pozyskiwany jest z krwi pacjentki. Jest on pełen komórek i peptydów, które skutecznie pobudzają inne komórki do podziału i wpływają na odnowę biologiczną tkanek skóry. Lifting wampirzy przeprowadzany w klinice Renovital w Poznaniu to doskonała oferta dla pacjentów, którzy dostrzegli pierwsze oznaki starzenia się skóry. Jego zastosowanie doprowadza do biostymulacji i odbudowy tkanek. To także idealny zabieg dla osób zmagających się z alergiami, które uczulone są na preparaty wypełniające zmarszczki. Terapia osoczem bogatopłytkowym nie niesie za sobą ryzyka wywołania alergii. To także świetna alternatywa dla kobiet, które pragną odmłodzić wygląd swojej twarzy, ale chcą uniknąć nienaturalnego efektu.

Osocze bogatopłytkowe to zabiegi dla wszystkich Pań marzących o pięknym wyglądzie! Lifting Wampirzy usuwa zmarszczki z okolic policzków, czoła, fałd nosowo-wargowych, szyi, dekoltu, oczu oraz dłoni. Zabieg ten jest również wykorzystywany do zahamowania procesu łysienia i zagęszczenia włosów. Na jakie efekty możesz liczyć po zastosowaniu terapii osoczem bogatopłytkowym w renomowanej klinice Renovital w Poznaniu? Twoja skóra będzie elastyczna i bardziej jędrna. Poprawi się jej ukrwienie, a co za tym idzie – jej koloryt będzie bardziej atrakcyjny. Zmarszczki zostaną wygładzone, dzięki czemu staną się mniej widoczne. Ponadto przyśpieszone zostaną procesy gojenia się ran po zabiegach medycyny estetycznej.  Efekty liftingu wampirzego utrzymują się nawet do sześciu miesięcy!

 

Lifting wampirzy – przeciwwskazania

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu z osoczem bogatopłytkowym? Przede wszystkim jest to ciąża oraz okres karmienia piersią. Lifting wampirzy nie może być także przeprowadzany u pacjentów z chorobą krwi lub chorobą nowotworową.

Jak wygląda przebieg terapii osoczem bogatopłytkowym  przeprowadzanej w klinice Renovital w Poznaniu?

Przed wykonaniem zabiegu lekarz pobiera od pacjentki próbkę krwi, która następnie jest odwirowywana w specjalnej wirówce. Znajduje się w niej amorficzny i jałowy żel, który ma na celu oddzielenie czerwonych krwinek od osocza bogatopłytkowego. Do starannie odseparowanego osocza specjalista dodaje trombinę lub chlorek wapnia, który ma za zadanie zaktywizować płytki krwi do produkcji cytokinu – białek stymulujących wzrost komórek. Kolejnym etapem jest podanie preparatu pacjentce. Może się to odbyć na dwa sposoby – albo za pomocą metody stosowanej przy mezoterapii albo liniowo wzdłuż zmarszczek. W trakcie zabiegu zachodzi stymulacja komórek macierzystych do namnażania, tworzenie się nowych naczyń krwionośnych oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania kolagenu, co przekłada się na regenerację komórek skóry oraz jej nawilżenie i zauważalne odmłodzenie. Cały zabieg trwa około 60 minut.

Lifting wampirzy w Poznaniu – cena

Pragniesz odmłodzić swój wygląd i pozbyć się oznak starzenia się skóry? Rozważasz zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe w Poznaniu i chcesz poznać szczegółowy cennik? Skontaktuj się z renomowaną i cieszącą się zaufaniem pacjentów kliniką Renovital! Postaw na profesjonalny i doświadczony personel oraz nowoczesne i zaawansowane technologie! Terapia osoczem bogatopłytkowym to doskonały sposób na odzyskanie młodej i pozbawionej zmarszczek twarzy!

Osocze bogatopłytkowe - Cennik
OKOLICE1 ZABIEG3 ZABIEGI
Twarz6001600
Twarz + szyja7001800
Twarz + szyja + dekolt8002200
Skóra głowy6001600
Rozstępy600 – 10001900 – 4300
Blizny500 – 8001300 – 2200