Wypełnianie kwasem hialuronowym – powiększanie ust

Home / Zabiegi / Medycyna estetyczna / Wypełnianie kwasem hialuronowym – powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust | Wypełnianie zmarszczek

W jaki sposób powstają zmarszczki?
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry. Wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia i jędrności. Wraz ze starzeniem ilość kwasu hialuronowego się zmniejsza. Skóra wysusza się, ulega zwiotczeniu i pojawiają się zmarszczki.

Jak wygląda zabieg?
Preparaty kwasu hialuronowego wstrzykuje się do skóry właściwej. Rezultatem zabiegu jest doskonałe nawilżenie skóry, wypełnienie zmarszczek, wymodelowanie oraz powiększanie ust, korekta konturu twarzy i stymulacja procesów regeneracyjnych skóry.

Kwas hialuronowy, który stosujemy do wygładzenia zmarszczek, jest preparatem syntetycznym. Dzięki temu ryzyko wystąpienia alergii jest znikome i nie ma konieczności próby uczuleniowej. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

Wypełnianie zmarszczek Poznań, Plac Wolności 9 – zapraszamy!

Wskazania do zabiegu

 • zmarszczki w okolicy twarzy
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • linia marionetki
 • opadające kąciki ust
 • opadający łuk brwi
 • chęć poprawy konturu i kształtu ust, wymodelowania ust

Wszyscy pragniemy wyglądać pięknie i młodo. W obecnych czasach atrakcyjny wygląd jest na wagę złota. Na szczęście medycyna estetyczna wykorzystuje nowoczesne technologie i znakomite preparaty, by pomóc nam cofnąć wskazówki zegara. Zabiegi z kwasem hialuronowym, które odbywają się w renomowanej klinice Renovital w Poznaniu, to doskonały przykład nieinwazyjnego sposobu na spektakularnie odmłodzenie twarzy.

Zabiegi kwasem hialuronowym na twarz lub usta sprawią, że skóra nabierze młodzieńczego blasku. Zmarszczki zostaną wypełnione, a wszelkie fałdy zlikwidowane. Twarz odzyska utraconą jędrność, skóra będzie idealnie nawilżona, a usta pięknie wymodelowane i/lub powiększone. Preparaty stworzone na bazie kwasu hialuronowego są w pełni bezpieczne i dają niebywałe efekty.

Jak wygląda zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

Podczas wizyty lekarskiej w gabinecie omawiane są szczegóły zabiegu. Specjalista rzeczowo i konkretnie opowiada o jego przebiegu i omawia z klientką wszystkie istotne kwestie. Odbywa się wywiad, który ma ustalić ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Lekarz dobiera rodzaj preparatu, który najlepiej sprawdzi się w przypadku danej pacjentki. Wówczas ustalany jest termin przeprowadzenia zabiegu. Użycie preparatu z kwasem hialuronowym nie wymaga przeprowadzenia próby uczuleniowej. Przed zaplanowaną iniekcją, na skórę pacjentki nakładany jest krem miejscowo znieczulający.

Dzięki niemu, klientka nie odczuwa dyskomfortu podczas zabiegu. Wypełniacz ma postać żelu i jest wprowadzany pod skórę za pomocą igieł lub kaniuli, której użycie zmniejsza ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. Decydując się na zabiegi z kwasem hialuronowym w poznańskim gabinecie Renovital, możesz mieć pewność, że nasza klinka wykorzystuje tylko bezpieczne i certyfikowane preparaty. Efekt zastosowania wypełniacza stworzonego na bazie kwasu hialuronowego można dostrzec niemalże od razu, jednak pełen rezultat widoczny jest po około trzech dniach – gdy z twarzy pacjentki zniknie obrzęk. Efekty zabiegu utrzymują się od sześciu do dwunastu miesięcy. Po tym czasie można powtórzyć całą procedurę. Zabiegi kwasem hialuronowym wykonywane w klinice Renovital są nie tylko bezpieczne, ale także wykonane w komfortowych dla pacjentki warunkach.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to naturalna substancja, która występuje we wszystkich ludzkich tkankach – zwłaszcza w skórze. Posiada unikalną zdolność do wiązania ogromnej ilości wody, dzięki czemu zapobiega odwodnieniu tkanek. Skóra, która zawiera odpowiednią ilość kwasu hialuronowego jest jędrna, nawilżona i pełna blasku. Substancja ta jest także ważna z punktu widzenia szybkiego gojenia się ran oraz ochrony komórek przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Niestety, wraz z upływem lat zawartość kwasu hialuronowego w naszej skórze drastycznie spada. Wówczas na twarzy pojawiają się skutki jego niedoboru – suchość, wiotkość oraz zmarszczki. To doskonały moment, by zdecydować się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Ten prosty zabieg skutecznie odmłodzi naszą twarz o kilka lat! Wypełniacze stworzone na bazie kwasu są bezpieczne w stosowaniu i posiadają wysoką zgodność biologiczną. Właśnie dlatego, wszelkie reakcje alergiczne są niezwykle rzadkie. Ostatnie badania udowadniają, że w skórze, która została poddana zabiegom z użyciem kwasu hialuronowego wzrasta synteza kolagenu. Oznacza to, że nawet gdy minie czas utrzymywania się preparatu w skórze, nasza twarz wciąż wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

W jakich problemach skórnych najlepiej sprawdzą się zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?

 • Modelowanie twarzy – na przykład poprawa kształtu nosa;
 • Modelowanie i powiększanie ust;
 • Opadający łuk brwiowy;
 • Bruzdy nosowo-wargowe;
 • Opadające kąciki ust;
 • Wypełnienie zmarszczek wokół oczu, międzybrwiowych, fałdów nosowo-wargowych;
 • Przywrócenie utraconej jędrności;
 • Niwelowanie blizn, które powstały w wyniku trądziku;
 • Odmłodzenie skóry twarzy, dekoltu, szyi i rąk;

Co istotne – zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nie wymaga wyłączenia klientki z jej codziennych zajęć!

Kiedy powtórzyć zabieg? Kwas hialuronowy stopniowo znika z naszego organizmu. Zwykle zaleca się ponowny zabieg po sześciu lub dwunastu miesiącach. Od czego zależy czas utrzymywania się w skórze kwasu? Przede wszystkim od naszego trybu życia – od tego czy palimy papierosy lub często się opalamy. Znaczenie ma także nasz wiek oraz mimika twarzy. Należy pamiętać o tym, że zanikanie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego jest zjawiskiem korzystnym, które dowodzi jego bezpieczeństwa – oznacza to, że efekt zastosowania preparatu jest odwracalny. Jeżeli chcesz czuć się komfortowo podczas zabiegu, skorzystaj z oferty szanowanej klinki Renovital! Zabiegi kwasem hialuronowym w naszym gabinecie w Poznaniu, zarówno na twarz, jak i usta, wykonywane są przed doświadczonych specjalistów!

Zabiegi kwasem hialuronowym: Powiększanie ust wykonywane w poznańskiej klinice Renovital

Marzysz o pełnych dużych ustach? Możesz uzyskać efekt, na którym Ci zależy! Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczne i bardzo popularne! Nie warto tracić czasu na kompleksy i zamartwianie się swoim niedoskonałym wyglądem. Dzięki współczesnej medycynie estetycznej możesz cofnąć upływający czasu oraz przekuć swoje wady w atuty! Nie zastanawiaj się dłużej, jakby to było gdybyś miała ponętne i pełne usta – po prostu zapisz się na zabieg przy użyciu kwasu! Jego efekty pozytywnie Cię zaskoczą! Martwią Cię koszty takiego zabiegu? Zdecyduj się na powiększanie ust kwasem hialuronowym w Renovital w Poznaniu i poznaj atrakcyjny cennik! Koszt tego nieinwazyjnego, ale bardzo skutecznego zabiegu jest niewielki i z pewnością nie nadwyręży Twojego budżetu! Spełnij swoje marzenia o pełnych ustach!

Jeżeli Twoją bolączką są zmarszczki lub utrata jędrności skóry, zdecyduj się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym w Renovital w Poznaniu! Ten popularny zabieg jest krótki i w pełni bezpieczny, a jego efekty zobaczysz od razu! Ciesz się nową, doskonalszą skórą i wyglądaj młodziej! Zapisz się na spotkanie w znanej i cenionej klinice. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to najlepszy sposób na piękny wygląd!

Wypełnianie Zmarszczek Kwasem Hialuronowym - Cennik
OKOLICA1 ZABIEG
Zmarszczki poprzeczne czoła790
Lwia zmarszczka650
Zmarszczki okolicy oka – kurze łapki700
Bruzdy nosowo – wargowe800
Linia marionetki900
Powiększanie Ust - Cennik
OKOLICA1 ZABIEG
Opadający kącik ust800
Zmarszczki nad górną wargą – „Pin-kodu”700
Konturowanie i modelowanie ust1ml – 850